Ahu Pamukkale Günbay

Ahu Pamukkale Günbay

Ortak

ePosta Gönder

Ahu Pamukkale Günbay

Ahu Pamukkale Günbay, Günbay Avukatlık Ortaklığı'nın kurucu ortaklarındandır. Ahu Günbay'ın bireysel ve toplu iş hukuku, sosyal güvelik hukuku, şirketler hukuku, iş sağlığı ve güvenliği hukuku, sözleşmeler hukuku ve uyuşmazlık çözümü konularında dava ve danışmanlık tecrübesi bulunmaktadır.


Ahu Günbay, birçok farklı sektörde yer alan yerli ve uluslararası şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda hukuki hizmet vermektedir. Bu sektörler arasında, ilaç, tıbbi cihaz, teknoloji, kozmetik, ağır sanayi, istihdam büroları, konaklama, banka finans ve perakende bulunmaktadır.


Ahu Günbay, Günbay Avukatlık Ortaklığı’nı kurmadan önce İstanbul'un önde gelen ve tanınmış hukuk bürolarında çalışmıştır.

Eğitim

 • Yüksek Lisans :
  Kadir Has Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Özel Hukuk Alanı
 • Lisans:
  Kültür Üniversitesi, Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
 • Lise:
  Özel İzmir Amerikan Koleji

Üyelikler

 • İstanbul Barosu
 • Amerikan Koleji Mezunlar Derneği
 • İstanbul Barosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Komisyonu

Bilkent Üniversitesi Hukuk Çalışmaları Kulübü ile kadın avukatların meslekteki rolü ve karşılaşılan sorunlar hakkında röportaj (Ağustos 2017)


Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlediği Arabuluculuk Semineri’nde, “Arabuluculuk Süreci’nde Avukatların Yükümlülükleri” konusunda konuşmacı olarak yer aldı (Mayıs 2017)


Kadir Has Üniversitesi, Mayıs 2017’de Üniversitesi son sınıf öğrencilerine “Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu ve Yabancıların Çalışma İzinleri Kanun” hakkında ders (Mayıs 2017)


Legal 500 ile ekibin tecrübeleri, yetkinlikleri ve büronun kuruluşundan bu yana hızlı atılan adımlar ile bir sonraki yıla ilişkin hedeflere dair röportaj (Mayıs 2017)


Uluslararası Eversheds Hukuk Bürosunun düzenlediği “İş Yerinde Tekrarlayan ve Karmaşık Sorunların Yönetilmesi” konusunda Karşılaştırmalı İş Hukuku Semineri (Haziran 2016, Washington DC, Seattle, San Francisco, ABD, Türk İş Hukuku'na ilişkin konuşmacı)


Kadir Has Üniversitesi, Üniversitesi son sınıf öğrencilerine “Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu ve Yabancıların Çalışma İzinleri Kanun” hakkında ders (Nisan 2016)